Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Nebankovní Kreditní karta bez doložení příjmů, Zdarma nejvýhodnější

Kreditní karta či chcete-li kreditka je moderním platebním nástrojem. Víte přesně, čím se kreditní karta liší od debetní karty? Než si povíme něco o výhodách kreditní karty, pojďme si ten hlavní rozdíl mezi oběma kartami připomenout. A následně si můžete sjednat nebankovní kreditní kartu bez doložení příjmů. Na konci stránky si můžete poskytovatele porovnat.

Rozdíl mezi debetní a kreditní kartou

Ačkoli si mnozí lidé zvykli všem kartám říkat kreditní karta, nemají pravdu. Kreditní karta se od debetní karty podstatně liší. Fungování debetní karty je jednoduché. Debetní karta vám umožňuje disponovat pouze s vašimi vlastními penězi, které máte právě na účtu. Platíte-li ale kreditní kartou, berete si vlastně půjčku či úvěr od banky.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Jak funguje nebankovní kreditní karta

Na nákup do supermarketu jdou dvě kamarádky Dana a Karolína. Obě ženy udělají stejný nákup, každá za 1000 Kč. Dana zaplatí debetní kartou a tisícikoruna je jí tedy přímo stržena z jejího účtu v bance a obchodník tuto tisícikorunu dostane na svůj účet. Karolína však zaplatí kartou kreditní. V případě Karolíny je tisícikoruna stržena přímo z účtu banky (nebankovní společnosti) a připsána na účet obchodníka.

Obě kamarádky si přinesou nákupy domů, doma si otevřou internetové bankovnictví a každá vidí na svém účtu něco jiného. Dana platila debetní kartou a na svém účtu má nyní o 1000 Kč méně. Karolína platila kreditní kartou a na svém účtu žádný rozdíl nevidí. Jak je to možné? Karolína má až 55 dnů na to, aby splatila bance (nebankovní společnosti) tisícikorunu, kterou za ni banka prostřednictvím kreditní karty zaplatila supermarketu. Pokud Karolína zaplatí celou částku včas, nebude platit ani žádné úroky.

Máte zájem o podobnou kreditní kartu? Sjednejte si ji bez doložení příjmů a zcela zdarma. Vše vyřídíte přes internet.

Veliké výhody, ale dávejte pozor na dobu splatnosti

Řekněte sami, není ta kreditní karta úžasná? Jistě je. Je však také třeba si říci, co by se stalo v případě, že by Karolína nezaplatila včas celou částku. Nestalo by se nic až tak hrozného. Karolína má totiž možnost zaplatit najednou jen menší část dluhu a zbytek splácet v měsíčních splátkách, přičemž úroky již jí samozřejmě budou naskakovat.

Vzbudili jsme vaši zvědavost a chcete si třeba kreditní kartu také vyzkoušet? V závěru článku si shrneme, na co se zaměřit.

Důležité parametry u nebankovní kreditní karty bez doložení příjmů

Tato kreditní karta může být schválena i bez doložení příjmů a je žadatelům vystavena zdarma.

Nejlepší bankou byla vyhlášena ČSOB, nejvýhodnější kreditní karta

Máte zájem o kreditní kartu od bankovní společnosti? Podívejte se například na ČSOB. Prestižní americký finační magazín Global Finance vyhlašuje již osmnáct let každoročně nejlepší banku roku v jednotlivých zemích a regionech. V České republice získala již pojedenácté toto ocenění ČSOB.

Ke skvělému ocenění banky uvedl Jiří Vévoda, vrchní ředitel a člen představenstva ČSOB: „Ocenění od Global Finance považuji za významné a těší mě, že jej ČSOB získává opakovaně. V hodnocení poroty se jistě odráží způsob, jakým se ČSOB dokázala vypořádat s krizí, setrvale rostoucí důvěra našich zákazníků“. Máte-li zájem o jednu z nejvýhodnější karet v ČR, podívejte se na nabídku ČSOB. Bohužel se ale nejedná o nebankovní společnost a nemůže být poskytnuta bez doložení příjmů.

Náš tip na kreditní kartu zdarma

Zajímavým produktem Raffeisenbanky je kreditní karta zdarma. Pokud máte zájem o nebankovní kreditní kartu, čtěte dále. tato karta je vydávána zdarma a nemusíte nic platit. Ovšem musíte doložit příjem - což je opět ošemetné. Jak tedy získat kartu bez doložení příjmu?

Porovnejte si nebankovní nabídky kreditních kart bez příjmu

Porovnejte si zcela zdarma nabídku kreditních kart, které přicházejí od nebankovních společností. nemusíte u nich dokládat příjem a u některých ani záznam v registru nevadí (někteří jej ovšem bedlivě kontrolují). Srovnejte si své možnosti online přes internet a sjednejte si svoji kreditní kartu ihned.

Bankovní i nebankovní menu

Nebankovní Kreditní karta bez doložení příjmů, Zdarma nejvýhodnější - www.penizenonstop.cz - 2023 - Kontakt