Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Nebankovní nabídky půjček - Od soukromých osob a investorů

Půjčky bez registru jsou klasickým lákadlem, které přináší nemalé zisky nebankovním společnostem. Jsou totiž na první pohled nesmírně výhodné, i když je pravda, že především vysoké úročení je pro mnoho klientů neschůdnou podmínkou. Na druhou stranu se půjčky bez registru vyznačují faktem, který vyplývá už z názvu, a to tím, že nebude nahlíženo do bankovního nebo také úvěrového registru. přinášíme vám nebankovní nabídku půjček od soukromých investorů a osob.

Nebankovní nabídka půjčky

Velký počet občanů se totiž potýká s problémem, kdy v minulosti narušili splátkový kalendář v bance a tím pádem už mají v případě žádostí o další úvěry zavřené dveře. Pokud se takový člověk dostane do finančních problémů, které se rozhodne řešit úvěrem, půjčky bez registru jsou velmi dobrou variantou. Vzhledem k tomu, že se ale jedná o poměrně rizikový úvěr z hlediska věřitele, je pochopitelné, že vám půjčky bez registru neposkytnou astronomické částky.

Využijte naší nabídky a získejte peníze za snadných podmínek.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Základní parametry půjčky od soukromých osob a investorů

Jeden z nejdůležitějších faktů už byl zmíněn v úvodu a tím je právě žádost u nebankovních společností. Banky totiž do registru nahlížejí vždy, protože chtějí mít jistotu, že bude jejich klient schopný splácet. To ale neplatí o soukromých investorech a osobách, kteří půjčují z vlastní kapsy. Také nabízejí půjčky bez registru, ale nemají tak tvrdé podmínky. Vzhledem k tomu, že se ale jedná o poměrně rizikový úvěr z hlediska věřitele, je pochopitelné, že vám půjčky bez registru neposkytnou astronomické částky.

Obvyklou hranicí je 150 000 Kč, nicméně se jedná o nepsané pravidlo, takže můžete najít i nabídky s vyšší částkou, kde ale také skokově narůstají úroky. Typická je i bezúčelovost, díky které můžete získané peníze použít na cokoliv. Jak říkáme, půjčky bez registru jsou sice určeny především pro hříšníky, na které každá nebankovní společnost doslova čeká, ale pokud vás zaujali, můžete je využít, aniž byste do této skupiny spadali.

I o půjčky bez registru můžete zažádat tím nejjednodušším způsobem, kterým je žádost z pohodlí domova. Srovnejte si nabídku nebankovních půjček od soukromých investorů a osob.

Žádost a vyřízení nebankovní půjčky z nabídky

Pokud si budete procházet kompletní nabídku všech nebankovních společností, typické bude co možná nejsnadnější vyřízení. I o půjčky bez registru můžete zažádat tím nejjednodušším způsobem, kterým je žádost z pohodlí domova. Jednoduše si najdete webový formulář, do které vkládáte své informace, a vyplníte tento online formulář.

To zvládne i naprostý laik, který se na internetu moc neorientuje, protože je doslova triviální. Poté vás kontaktuje obchodní zástupce na dořešení detailů a během pár dní máte peníze k dispozici. Existuje i varianta půjčky bez registru ihned, která vám hotovost poskytne do 24 hodin. Oproti bance je tak vše bez zbytečné byrokracie – pouze jedna smlouva, většinou nepotřebujete ani potvrzení o výši příjmu a vše je pohodlné, když nemusíte kvůli každému podpisu běhat na pobočku.

Využijte této možnosti i Vy. Získejte peníze od soukromých osob a investorů.

Sjednejte si půjčku z nebankovní nabídky - Od soukromé osoby nebo investora

Vše má ale i některé nevýhody a v případě těchto finančních produktů jsou to především vyšší úroky. Už o tom byla řeč, pro nebankovní společnosti jsou půjčky bez registru velmi rizikovým produktem, protože o svých klientech ví v podstatě jen to, co se dá vyčíst z občanského průkazu. To má za následek, že když už takovýto úvěr poskytnou, snaží se na něm co nejvíce vydělat nehledě na to, že pro většinu klientů jsou půjčky bez registru poslední možností, jak řešit finanční problémy.

U půjčky od soukromého investora nebo soukromé osoby zaplatíte vyšší úrok, ale peníze vám budou zaručeně schváleny.

Na rozdíl od banky, kde se s úroky jen výjimečně dostanete nad deset procent, zde je překročení této hranice naprostým standardem. Navíc zde panuje velká konkurence, a tak se nebankovní společnosti snaží poplatky co možná nejvíce maskovat. Vzhledem k tomu, že zde už nejde o tak malé částky jako u jiných rychlých půjček, měli byste si vše dokonale promyslet a stále si držet rezervu pro splácení. Půjčky bez registru jsou sice na první pohled výhodné a dokážou vám pomoci, ale pokud nebudete dodržovat splátkový kalendář, jsou naprosto nekompromisní. Při jednání o úrocích tak buďte nesmírně pečlivým klientem.

Využijte možnosti srovnání nabídek půjčky od soukromých investorů a podívejte se, kdo vám může kolik nabídnout. A požádejte o tu pravou nabídku ihned online.

Bankovní i nebankovní menu

Nebankovní nabídky půjček - Od soukromých osob a investorů - www.penizenonstop.cz - 2023 - Kontakt