Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Půjčka na bydlení bez zajištění - Nejvýhodnější půjčka na bydlení

Jak vybrat půjčku na bydlení bez zajištění? Přemýšlíte, jestli již nastala ta správná doba zadlužit se na delší dobu? V dnešním článku vám popíšeme, proč je na to vhodná doba právě nyní. Půjčky na bydlení jsou často diskutované téma. Jaké jsou možnosti a kde ji získat nejvýhodněji.

Půjčka na bydlení bez dalšího zajištění

Při financování bydlení máte několik možností. Tyto možnosti by se daly rozdělit do dvou kategorií dle výše částky. Pokud vám stačí pouze několik set tisíc, pravděpodobně pro vás bude nejvýhodnější úvěr ze stavebního spoření. V dnešní době již stavební spoření jako takové není tak výhodné jako dříve, ale možnost snadno získat úvěr bez ručení je stále velmi zajímavá nabídka.

Tento úvěr se často využívá i na rekonstrukce bytu či domu. Úročení se pohybuje orientačně v rozmezí 4-5%. nestačí vám to na pořízení nového bydlení?

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Potřebuji větší částku volím hypotéku se zajištěním

Pokud chcete půjčit větší částku půl milionu a více, máte v podstatě jedinou možnost a to hypotéka. Získat hypotéku již není tak snadné, protože obzvlášť v posledních letech si vás banka důkladně proklepne. O vysoce rizikové klienty nemá nikdo zájem. Snadnější uspět se žádostí budete mít, pokud si můžete dovolit financovat alespoň 30 - 50% z jiných zdrojů.

Pokud se podíváme na současný trh s hypotékami, tak cena začíná již na cca 3%, což je velmi zajímavý úrok. Bohužel tato výše úroku nelze zafixovat a smluvně zajištěný ho máte jen první rok. Obecně doporučujeme raději hypotéku zafixovat, protože podmínky na trhu se mohou kdykoliv změnit a vy tak můžete neočekávaně platit o mnoho více. Po uplynutí fixace máte možnost refinancování, pokud narazíte na výhodnější nabídku.

Jednoduché splácení půjčky na bydlení, nejvýhodnější půjčka

Nevíte jak se zbavit všech úvěrů a půjček, které Vám za poslední roky neustále přibývali?

Začalo to jedním úvěrem, ke kterému stále přibývaly další a další a jejich počet stále stoupal. Už ani nevíte, kdy máte zaplatit kterou splátku a nejhorší na tom je, že Vaše manželka bude mít narozeniny a vy si budete muset vzít další půjčku na koupi šperků, po kterých už od Vánoc touží. A to není všechno. Blíží se jaro, a dětem bude třeba koupit nové boty, protože ty, co nosili na podzim jsou jim již příliš úzké, a samozřejmě třeba myslet i na letní sandále a přezůvky do školy.

Vyplaťte všechny své závazky a získejte k tomu půjčku na bydlení bez zajištění

Banky od začátku února přišli s novinkou, kterou je nahrazení všech úvěrů, půjček a výdajové na osobním účtu jediným úvěrem se splatností od tří do deseti let. Maximální výše úvěru je 5 000 000 Kč. Což bohatě stačí na vyplacení všech vašich závazků a ještě vám zůstane i na financování bydlení bez zajištění. A jaká je hlavní výhoda? Nejdůležitějším je fakt, že si snížíte částku, kterou měsíčně splácíte, nebo zkrátíte dobu splácení úvěru, a nebudete platit poplatky za splácení každého úvěru zvlášť. Vaše splácení bude jednodušší, protože budete platit jen jeden úvěr.

Většina bank poskytuje i možnost úvěr kdykoliv jednorázově splatit, a to bez poplatku. Takže pokud se Vám podaří vyhrát sportku, zdědíte velké množství peněz, nebo si peníze vyděláte v zahraničí, můžete úvěr ihned splatit. Podívejte se na výhodné nabídky půjček bez zajištění na financování bydlení.

Úvěr poskytují banky nejen pracujícím, ale i nezaměstnaným, důchodcům a studentům. Více informací a konkrétní nabídky si můžete zobrazit dále.

Bankovní i nebankovní menu

Půjčka na bydlení bez zajištění - Nejvýhodnější půjčka na bydlení - www.penizenonstop.cz - 2023 - Kontakt