Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Výhodné půjčky na auto (i ojeté) - Srovnávač půjček online

Výhodné půjčky na auto jsou naprostou klasikou, která patří obecně k nejčastěji využívaným finančním produktům u nás. I když se v podstatě nejedná o konkrétní pojem, který byste našli například v nabídce bank, nebankovní společnosti takto označují obyčejné úvěry jen s tím, že je lze využít i na nákup automobilu. Podívejte se na naše výhodné nabídky půjček, které můžete použít na koupi i ojetého auta.

Výhodné půjčka na ojetá i nová auta

V zásadě se objevují dvě základní varianty a to půjčky na auto a půjčky na ojetá auta, které se logicky liší maximální výší částky, kterou si můžete půjčit, ale i dalšími podmínkami. V praxi si také hned na úvod ujasněte, zda chcete vozem ručit, nebo nikoliv, což půjčky na auto také řeší a samozřejmě to má vliv i na konkrétní vlastnosti úvěru.

V podstatě jsou půjčky na auto klasické spotřebitelské úvěry, které nabízejí jak banky, tak nebankovní společnosti.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Řešeno jako spotřebitelský úvěr na auto

V podstatě jsou výhodné půjčky na auto klasické spotřebitelské úvěry, které nabízejí jak banky, tak nebankovní společnosti. Pokud vyrazíte žádat právě do banky, získáte výrazně nižší úročení, ale musíte počítat s delší čekací dobou a důkladným prověřováním. Pokud nemůžete prokázat výši vašeho příjmu, nebo je příliš malá, ale i v případě, že máte zápis v bankovním registru, tak do banky ani nemusíte chodit. Každopádně ale bankovní půjčky na auto doporučujeme, protože jsou opravdu výhodnější.

Klienti, kteří nemají jinou možnost, pak využívají nabídku nebankovních společností, které nabízejí specifické výhodné půjčky na auto, nicméně s mírně vyššími úroky. Právě zde se často setkáte i s tím, že bude věřitel požadovat ručení vozem.

Srovnávač půjček na auto online

Zajímavou variantou, která se na trhu objevila teprve před pár měsíci, a kterou dnes klienti právě za tímto účelem využívají, je srovnání výhodných půjček na auto, které zde můžete využít. Srovnávač srovnává klasické půjčky na auto a i ostatní výhodné nabídky, které lze využít na financování koupě automobilu. Je to jen na vás, kterou výhodnou nabídku si vyberete. Stále je tu možnost koupit nové a opravdu drahé auto nebo i levnější ojeté. A vždy najdete výhodnou nabídku v srovnávači.

Půjčky na auto bez zbytečných poplatků

Některé společnosti, které poskytují "výhodné" nebankovní půjčky požadují poplatek předem. Pro klienta je taková platba velice nevýhodná, protože neví jestli mu bude půjčka schválena. Půjčky bez registru a poplatku jsou tedy velice oblíbené u klientů, kteří už mají zkušenost s placením poplatků. Takový klienti většinou nemají pro tyto společnosti dostatečnou bonitu, a tak jim půjčka nejspíš nebude schválena.

Nekontroluje se registr, nebankovní nabídka

Pokud máte záznam v registru, tak u bankovní společnosti výhodnou nabídku na koupi auta nezískáte. V tom případě využijte srovnávače nebankovních půjček na auto a porovnejte si online vaše možnosti získat výhodně peníze.

Nezapomeňte, si k nově koupenému automobilu sjednat i výhodné pojištění. K nejčastějším připojištěním tedy patří pojistná ochrana proti zničení či poškození skel, sedadel a zavazadel, úrazové pojištění řidiče a cestujících, pojištění náhradního vozidla či pojištění asistenčních služeb a právní ochrany pojištění vozidel. Srovnejte si výhodné úvěry a nebankovní půjčky na financování automobilu. A to jak na nové, tak i na ojeté.

Bankovní i nebankovní menu

Výhodné půjčky na auto (i ojeté) - Srovnávač půjček online - www.penizenonstop.cz - 2023 - Kontakt