Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Malá SMS půjčka bez registru - Žádost ZDE, peníze za 30 minut

Nabízíme malé SMS půjčky bez registru a vše vyřešeno do 30 minut. Myslíte si, že vše je až příliš snadné? Ano máte pravdu, že SMS půjčka je velmi snadná a rychlá možnost k získání potřebné finanční hotovosti. Vysvětlení je tedy opravdu snadné. Zde se pohybujeme v nebankovním sektoru, kde finanční služby jsou mnohem rychlejší a pružnější. Nebankovní firmy se nemusí zaobírat zdlouhavými procesy, které fungují u bank. V mnoha ohledech je pro klienty lepší si půjčit hotovost právě od těchto společností.

Příklady malých SMS půjček bez registru

Podívejte se na příklad malé SMS půjčky. V této tabulce je uveden typ, kdy si nejdříve můžete vzít jen 1000 Kč a až při opakovaných žádostech můžete dosáhnout na vyšší sumy.

ČástkaDostupná odSplatnostPoplatekCelkem
500 Kč1. půjčky15 dní125 Kč625 Kč
1 000 Kč1. půjčky15 dní250 Kč1 250 Kč
2 000 Kč2. půjčky15 dní500 Kč2 500 Kč
3 000 Kč3. půjčky15 dní750 Kč3 750 Kč
4 000 Kč4. Půjčky15 dní1 000 Kč5 000 Kč
5 000 Kč4. Půjčky15 dní1 250 Kč6 250 Kč

Nevyhovuje vám to? Chcete rovnou více peněz a nechcete čekat? Nabízíme mnoho nebankovních poskytovatelů, kteří vám rovnou poskytnout až 25 000 Kč formou malé SMS půjčky. Srovnejte si je, vyplňte ihned formulář a zobrazte si, u koho projdete schválením.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Základní podmínky a ustanovení malé SMS půjčky

SMS Půjčka obsahuje jen několik základních podmínek, které musíte splňovat. Osoba žádající musí být starší 21 let s čistým rejstříkem trestu a musí být občanem ČR. Nenahlíží se také do registru dlužníků. V některých případech je možno sjednat i pro občany ČR. Žádné další podmínky zde nejsou. Stačí odeslat SMS a počkat na peníze.

SMS žádost, peníze za 30 minut na bankovním účtě

Obecně platí, že při negativně posouzené žádosti o půjčku není naše společnost povinna cokoliv zdůvodňovat. Půjčit si hotovost můžete samozřejmě kolikrát chcete. Pokud jste zaplatili poslední půjčku v termínu, je velmi vysoká pravděpodobnost, že vaší žádosti posoudíme pozitivně i příště. Už do 30 minut od pozitivně schválené žádosti můžete mít peníze ihned k dispozici. Doručíme Vám je na bankovní účet, který jste zadali v SMS či online formuláři.

Porovnejte si ihned nebankovní poskytovatele.

SMS půjčka bez registru: jednorázové splacení ihned

Půjčenou hotovost je vždy nutné zaplatit do 30 dnů od doručení finanční hotovosti. SMS půjčku bez registru je možné zaplatit pomocí složenky nebo bankovním převodem. Hotovost se vždy navyšuje o 25%. Pokud si půjčíte např. 1000 Kč, musíte zaplatit 1250 Kč. Srovnejte si poskytovatele a nalezněte toho nejvýhodnějšího.

Určitě se může stát, že nejste schopen zaplatit k určitému dni. Mohou za to věci, které často nemůžeme ovlivnit. Pokud se vám toto stane u SMS půjčky bez registru a vy nebudete mít možnost ji zaplatit v dané splatnosti 30 dní, existuje snadná možnost si prodloužit splatnost online. Pouze vyplněním formuláře se Vám splatnost navýší o dalších 15 dní. Poplatek za prodloužení o 15 dní činí 150,- Kč za každých 1000 Kč. Pokud byste si službu neprodloužili, budete opakovaně upozorněni a každý týden prodlení se vám připočítá smluvní pokuta 250,- Kč za 1000,- Kč.

Zažádal jsem si o půjčku, jak je dále postupovat?

Poté, co jste odeslal online formulář budete posouzeni. V případě schválení budete vyzváni, aby jste odeslali oficiální SMS se žádostí. Pokud byla pozitivně vyřízena, odešlete SMS ve tvaru SOUHLASIM na telefonní číslo, tím potvrdíte, že souhlasíte s obchodními podmínkami. Pro další informace budete kontaktováni zákaznickou podporou buď SMS zprávou nebo telefonicky. Peníze jsou ihned odeslány na váš bankovní účet a do 30 minut je máte u sebe.

Jaké doklady potřebuji k žádosti?

Poněvadž veškerá komunikace probíhá pomocí SMS zpráv nebo telefonicky, nemusíte již navštěvovat pobočku a tudíž i nutnost připravit si různá potvrzení. vše vyřídíte online přes internet. Využijte našeho online srovnání a podívejte se, který poskytovatel vám do 30 minut dá peníze bez registru.

Jak obdržím peníze z malé SMS půjčky

Při žádosti o půjčku bez registru je možnost zvolit si z několika možností, zda si hotovost nechat poslat na účet v bance nebo pomocí poštovní poukázky. U bankovního účtu, budete mít svou hotovost k dispozici ještě tentýž den do 30 minut. Pokud si zvolíte druhou možnost - platbu pomocí poštovní poukázky, bude vám částka doručena do 2 pracovních dní.

Jaké jsou úroky z SMS půjčky

Půjčka bez registru má pevně stanovenou cenu. Za každých tisíc korun, které si půjčíte, zaplatíte 250,-Kč. To je konečná cena, žádné další skryté poplatky ani výpočty úroků. Splatnost je nastavena na 30 dní a částku můžete zaplatit kdykoli během této doby. Rovněž dobu splatnosti můžete prodloužit.

Jak peníze zpětně zaplatím

Poté, co Vám přijdou peníze, bude vám na adresu trvalého bydliště zaslána faktura se všemi potřebnými informacemi. Peníze můžete zaplatit bankovním převodem nebo pomocí poštovní poukázky. Nezapomeňte uvést v platbě Váš variabilní symbol, aby vše bylo správně přiřazeno. Ano, je to tak snadné.

Spokojený klienti

Petr Novák, 34: „Potřeboval jsem rychle půjčit bez registru hotovost na zaplacení jednoho dárku. Nechtěl jsem obtěžovat nikoho z rodiny proto jsem využil malou SMS půjčku 1000 Kč, dárek zaplatil a věnoval.“

Jana Páleníková, 23: „Potřebovala jsem nutně peníze těsně před výplatou, poněvadž jsem nevyšla s výplatou. Na internetu jsem našla tuto možnost a vzala si 1 500 Kč. Hned po výplatě jsem peníze úspěšně zaplatila. Žádost pomocí SMS je velmi snadná.“

Porovnejte si nabídky a ihned žádejte o malou SMS půjčku bez registru

Vyberte si z naší nabídky ihned. Hledáte výhodné nabídky? zadejte své základní informace a obratem uvidíte, kdo je ochoten vám pomoci. Kdo vás ihned schválí a kdo je vám ochoten poslat do 30 minut na bankovní účet požadovanou částku. Jednejte ihned - čím dříve požádáte, tím dříve budete mít peníze.

Bankovní i nebankovní menu

Malá SMS půjčka bez registru - Žádost ZDE, peníze za 30 minut - www.penizenonstop.cz - 2023 - Kontakt