Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Půjčka se zástavou auta - Vyplacení ihned až 75% ceny auta

V dnešní moderní době se bez automobilu obejde jen málokdo. Vše je uspěchané a lidé, kteří doma nemají kvalitní automobil, jsou mnohdy doslova odstřiženi od zbytku světa. Možná si řeknete, že auto sice potřebujete, ale potřebujete i další peníze. Určitě byste neměli věšet hlavu, jelikož existuje spousta možností, jak si získat peníze a auto si ponechat - půjčka se zástavou auta. Automobil budete moci i nadále použít a zároveň dostanete peníze do 75% hodnoty.

Půjčka se zástavou auta - Získejte ihned peníze oproti autu

Půjčka se zástavu auta skýtá hned několik velmi zajímavých možností. Zkusme si je rozdělit do dvou hlavních kategorií. Tou první je bezesporu možnost, kdy nemusíte mít nemovitost ani žádný jiný majetek, jako zástava vám úplně postačí automobil. Jedná se v podstatě o základní alternativu hypoték nebo úvěrů se zástavou.

Druhou možnost skýtají různé úvěry. Ty bychom mohli dále dělit do několika skupin. Tou první by byly půjčky rychlé, které lze sjednat přes internet a nebudete k nim potřebovat ani ručitele. Jako příklad by mohla sloužit třeba Báječná půjčka. V neposlední řadě si auto můžeme zastavit oproti americké hypotéce a nebo jiných spotřebitelských úvěrů poskytovaných nebankovními společnostmi.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Schválení půjčky se zástavou auta ihned - Okamžité peníze

Schválení půjčky online pro zákazníky se děje zpravidla do 1 hodiny od vyplnění online formuláře. Po schválení půjčky se zástavou auta musí zákazník dodat podklady pro vyplacení půjčky. Problém však nastává ve chvílích, kdy potřebujete skutečně peníze rychle. V takovém případě volte si zvolte vyplacení peněz přímo při osobní schůzce, kde budete podepisovat zástavu automobilu. Bankovní převod by mohl vše jen zdržet

RPSN a úroková sazba - Vyplatíme až 75% hodnoty auta

RPSN je pro počet splátek 84 měsíců (23,12%), pro 60 měsíců (26,31%), pro 40 měsíců (30,87%) a pro 25 měsíců (32,46%), při čerpání půjčky k poslednímu dni v měsíci a splátce k 15 dni v měsíci.

Nemáte-li ambice získat tak vysoké půjčky, zkuste třeba tu pod názvem SMS půjčka, neboť ji můžete získat velice snadno a hlavně rychle. V tom případě by nebyla potřeba zástava auta.

Výhody a parametry půjčky se zástavou auta

Nabídka dalších služeb a produktů

V případě, že vám půjčka se zástavou auta nevyhovuje, můžete využít i našich dalších služeb. Vyberte si a požádejte o ně.

Půjčky bez prokazování příjmu a se zástavou automobilu

Jedná se o ten typ půjček, kdy se po klientovi nevyžaduje potvrzení o pravidelném příjmu. Proto je půjčka bez prokazování příjmu vhodná například pro zaměstnance ve zkušební době, živnostníky, jejichž práce má sezónní charakter, pro osoby na mateřské dovolené, důchodce a další osoby, které by jinak měly problém běžnou půjčku získat. Zkrátka pro všechny žadatele, kteří jsou schopni poskytnout zástavu auta.

Tyto půjčky se zástavou automobilu jsou doménou nebankovních institucí, které navíc vzhledem k velké konkurenci na trhu půjček nabízí svým klientům i další výhody. Může to být například to, že nebývá prověřováno, zda je žadatel veden v některém z registrů dlužníků, dále fakt, že není potřeba sdělovat, za jakým účelem si chcete půjčku vzít, a díky menšímu byrokratickému zatížení tyto nabídky bývají také oproti těm z bank vyřízeny rychleji, což je v mnoha případech pro klienta velmi důležité, začít rychle disponovat penězi.

Porovnejte si své možnosti u nebankovních společností

Máte zájem si sjednat obecnou nebankovní půjčku na cokoliv? Použijte náš srovnávací formulář, rychle jej vyplňte a ještě rychleji získejte přehled o nebankovním trhu.

Uvažujete-li o tom vzít si tuto půjčku, doporučujeme vám bedlivě si pročíst podmínky jednotlivých firem, které tyto služby nabízí – především věnovat pozornost úrokové sazbě a tzv. RPSN (roční procentní sazba nákladů) – udává v procentech podíl z dlužné částky, který musí čerpatel půjčky zaplatit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami, se správou a s ostatními výdaji, které souvisí s užíváním této nabídky.

Bankovní i nebankovní menu

Půjčka se zástavou auta - Vyplacení ihned až 75% ceny auta - www.penizenonstop.cz - 2023 - Kontakt