Chci peníze na účtu do 15 minut

Nezávazně vyplňte formulář. Zjistíme kdo Vám půjčí. Zatelefonujeme zpět.

Chci vyplnit formulář

Sami si porovnejte všechny nabídky. A sami si vyberte tu nejlepší půjčku.

Porovnám si všech 47 nabídek

Půjčka ze stavebního spoření - Jak získat peníze ihned

Máte možnost si vzít půjčku ze stavebního spoření. Je zde ovšem jedno veliké omezení - čel. Peníze můžete vynaložit pouze na stavební využití v domácnosti - například opravu balkonu. a následně vše musíte doložit fakturami. Pokud půjčkou chcete uhradit například dluh nebo jiný závazek, tak na to půjčku ze stavebního spoření využít nesmíte.

Potřebujete peníze na účel, který se netýká bydlení? Využijte jednu z nabízených půjček výše (žlutý obdélník pod logem). Porovnány jsou dostupné sumy a i podmínky. Jedná se o prověřené nebankovní nabídky. Vyberte si a sjednejte půjčku ještě dnes.

Potřebujete peníze, ale stavební spoření nepomůže

Chybí vám několik stovek do výplaty nebo si chcete půjčit větší finanční obnos? Můžete zkusit zajít do banky, kde budete zdlouhavě vyřizovat papírování, dokládat potvrzení o příjmu a shánět ručitele, stejně tak zdůvodňovat, proč si vlastně tu kterou půjčku chcete vzít, za několik dní se klidně můžete i dozvědět, že žádnou půjčku z nějakého důvodu nedostanete. Stejně jako v případě půjčky ze stavebního spoření.

V bance si musíte půjčit minimálně dvacet tisíc korun, menší částku bankovní domy neberou v potaz. Řešením jsou třeba nebankovní společnosti, s nimiž je dohoda rychlá a snadná, na rozdíl od bankovního domu pak ale zaplatíte obrovské úroky, roční procentní sazba nákladů (RPSN) často přesahuje i řádově stovky procent.

  • zařídíme vám zdarma nebankovní půjčku
  • peníze ještě dnes na bankovní účet
  • i bez příjmu a i bez zaměstnání
  • pouze nezávazně vyplňte náš formulář
  • my máme přístup ke všem českým poskytovatelům
  • vyřídíme vám u jednoho z nich do 15 minut půjčku
Vyplňte následující žádost

Jiné řešení zamítnutí půjčky ze stavebního spoření - Podívejte se do nebankovního sektoru

U nebankovní společnosti si můžete zajistit půjčku ve výši od pěti set korun, maximální výše je až sto dvacet tisíc korun. Dlouhodobé půjčky můžete sjednat s dobou splácení klidně až na dva roky, zaplatíte pak ale vskutku zajímavou sumu. Krátkodobé půjčky fungují klidně i pomocí jediné SMS nebo kratičkého kontaktního formuláře, během pár minut můžete vidět své finance na účtě a splatit ji pak zpravidla musíte během jednoho kalendářního měsíce. Pokud nestíháte splácet, nic se neděje. Prodloužíte dobu splácení například o patnáct kalendářních dnů, pokud zaplatíte navíc patnáct procent z celkové dlužné částky.

Můžete tak vyřešit situaci, kdy potřebujete nutně peníze, ale půjčka ze stavebního spoření nepřipadá v úvahu, jelikož účelem vynaložení financí není vaše domácnost.

Online půjčky u nebankovních společností jsou otázka několika minut, maximálně hodin. Firmy obvykle schválí i vaši sms žádost velmi rychle, na vás je jen, abyste všas spláceli, tak si dobře vyberte, jestli půjčku do výplaty opravdu potřebujete, jestli je opravdu nová televize, automobil nebo vybavení kuchyně skutečně potřebné a nezbytné natolik, abyste museli splácet poměrně vysokou částku na úrocích pro nebankovní společnost. Co si takhle jednoduše půjčit u známých?

Minimální podmínky a okamžité schválení ihned

Nebankovní společnosti vám půjčí klidně i značný finanční obnos a nemusíte jim dodávat víceméně žádná potvrzení o příjmu, vaší nepřítomnosti v registru dlužníků a tak podobně. V podstatě stačí jen občanský průkaz, mobilní telefon a přístup k internetu. Pokud jste si vybrali správnou nebankovní společnost, nemělo by asi vůbec nic stát v cestě. Je to pro vás opravdu výhodné? Pak ano, zkuste to. Další možností je půjčit si na směnku, to vás ale případně může stát exekuční řízení v případě, že jednu či dvě splátky o nějakou dobu opomenete.

Toto řešení tak může být vhodnou náhradou za půjčku ze stavebního spoření.

Stavební spoření jako investice do budoucnosti

Rádi byste si naspořili nějaké peníze do budoucna? Ještě v devadesátých letech minulého století letěly vkladní knížky, dnes je řeč spíše o spořících účtech. Ty nabízejí výhodu okamžitého přístupu k financím a samozřejmě i vyšší úrokové sazby než běžné účty. Pokud chcete spořit delší dobu a pořídit si z výsledné naspořené částky třeba nový automobil nebo se zajistit ve směru budoucího bydlení, využijte nezměrnou řadu nabídek stavebního spoření. Můžete pak využít i nějaké státní podpory, která je určitě velmi výhodná. Kdo vám dnes takové peníze ze soukromého sektoru dá? Navíc na spořícím účtu získáte až pětiprocentní roční úrok, takže můžete nejen smazat inflaci, tedy v době výhodného roku, ale i něco málo reálně vydělat.

Peníze zde ovšem nemusí ležet pořád. V případě potřeby si můžete vzít půjčku ze stavebního spoření. Ale ovšem s tou podmínkou, že zapůjčené finance budou plně vynaloženy pouze na opravy a stavební práce v domácnosti.

Takové stavební spoření je třetím nejrozšířenějším způsobem financování vlastního bydlení, alespoň u českých zákazníků. Podle zákona můžete získat až dva tisíce ročně – jinými slovy deset procent z celkové vložené částky vám přidá jako bonus stát, a to až do výše dvaceti tisíc korun.

Stavební spoření a nabídky český spořitelen

Stavební spoření, pokud vezmeme v úvahu české bankovní domy, nabízí celkem pět z nich. Stavební spořitelna ČS, Českomoravská stavební spořitelna, Modrá pyramida stavební spořitelna, Raiffeisen stavební spořitelna a Wüstenrot stavební spořitelna.

O peníze musíte pečovat, jinak se rozutečou. Spořící produkty jsou tu od toho, aby se tak nestalo. Jedná se o zhodnocování volných finančních prostředků, aniž byste o ně museli aktivně pečovat. Nemusíte mít strach, že jde o nějaký podvod. Na veškeré spoření v českých zemích nahlíží aktivně Česká národní banka, která je zároveň i reguluje.

Spořící účty jako vhodné uložení peněz

Spořící účet je tradiční bankovní produkt, který je na světě více než dvě stovky let. Nabízí jej přitom dnes už víceméně každá banka, ale ne všude samozřejmě dostanete stejné podmínky, ba naopak – ty se spíš výrazně odlišují jedna od druhé. Proměnnou je v tomto směru hlavně úroková sazba, na které samozřejmě můžete velmi prodělat, ale i mírně vydělat. Rozhodnutí je na vás, tak volte uvážlivě. Najděte si vše potřebné na internetu a porovnejte alespoň několik bankovních domů a nedělejte unáhlená rozhodnutí na základě nějakého reklamního taháku, dejte si spíš vše řádně projít hlavou a uvidíte sami, co je právě pro vás to nejvýhodnější na trhu.

Pokud peníze potřebujete na domácnost, sjednejte si půjčku ze stavebního spoření. Pokud jsou vaše účely jiné, vyberte si zde jednu z nabídek a požádejte ihned.

Bankovní i nebankovní menu

Půjčka ze stavebního spoření - Jak získat peníze ihned - www.penizenonstop.cz - 2023 - Kontakt